ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ОДЕСЬКОЇ ОДА СВІТЛАНА ФАБРИКАНТ ВІДКРИЛА МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ODESSA-JUNE-FOLK-FEST»

Сьогодні, в Літньому Театрі Міського саду Одеси, стартував Міжнародний фестиваль «Odessa-June-Folk-Fest», у якому беруть участь виконавці та відомі фольклорні колективи з Одеської області, Одеси, Києва, Польщі та Норвегії.

Урочисто відкрили фестиваль заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Світлана Фабрикант, представники Одеської міської ради, посольств та консульств іноземних держав в Україні.

“Одеська область – багатонаціональна, її населення – представники більше сотні різних культур. Це і лягло в ідею щорічного міжнародного фестивалю, під час якого представники різних національностей, народів, країн зможуть поділитися своєю культурою, традиціями, народними звичаями та рецептами. Наша спільна мета – створення необхідного простору для збереження культурної спадщини, різноманітності національних культур народів Одещини та підвищення туристичної та культурної привабливості регіону” – відзначила Світлана Фабрикант.

Творчу програму розпочав запальний виступ академічного ансамблю української музики, пісні та танцю «Чайка» Одеської обласної філармонії. Фестиваль триватиме до 24 червня. В рамках фестивалю будуть представлені українська, болгарська, грузинська, грецька, польська, німецька, норвезька, азербайджанська, румунська, балканська та інші культури.