ВИЛКОВО ВІДЗНАЧИЛО 275 РОКІВ З ДНЯ ЗАСНУВАННЯ: ПОДАРУНКОМ ВІД ГОЛОВИ ОДЕСЬКОЇ ОДА СТАНЕ ВІДРЕМОНТОВАНА ДОРОГА

Самобутнє місто на Дунаї – Вилкове, яке йменують українською Венецією, відсвяткувало ювілейний День народження! Привітав вилковчан з 275-річницею заснування міста і голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький.

Звертаючись до мешканців Вилково і гостей міста, які завітали на святкові урочистості, Сергій Гриневецький побажав усім успіхів, натхнення і впевненості в завтрашньому дні. Ну а справжнім подарунком, для жителів Вилківської громади, стали слова голови Одеської облдержадміністрації, якими він завірив, що буде  відремонтована дорога на Мирне.

«Дорога – це лише одна частина інфраструктурних проектів. Ми спільно попрацювали з Матвієм Костянтиновичем Івановим, подивилися інфраструктуру міста та визначили проблемні об’єкти. Я вважаю, нам потрібно облаштовувати перлину українського Придунав’я. Тим паче, що я мав розмову з президентом України і з Прем’єр-міністром, то ж переконав главу держави приїхати до Придунав’я, на Дунай, і все це подивитися. Тому сподіваюсь, що ми продовжимо ті традиції, коли у 90-х роках на цьому майданчику ми зустрічали трьох президентів: України, Молдови і Румунії, і тоді значно покращилася ситуація в регіоні, наприклад запрацював канал Дунай-Чорне море, облаштували острів Зміїний», – сказав у своєму вітальному слові голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький.