Вітання голови Одеської ОДА Сергія Гриневецького з нагоди Дня Національної поліції України

Шановні працівники Національної поліції !

Щиро вітаю вас із професійним святом. Хочу висловити свою повагу та вдячність за вашу відповідальну і сумлінну працю.

Сьогодні новій українській поліції випала важлива місія – реалізовувати державну політику у сферах забезпечення охорони прав і свобод людини в епоху змін та реформ,  затверджувати принципи безпеки та демократії, протидіяти злочинності, забезпечувати громадську безпеку і порядок. І тут головне – розуміння того, що кожна ваша службова дія, кожен вчинок впливають на долю людини, наверховенство права громадянина, формування правової держави майбутнього.

Саме від ваших професійних та злагоджених дій підвищується рівень поваги  до держави.

Суспільство висловило вам високий рівень довіри, а ви поступово і впевнено втілюєте основний принцип діяльності правоохоронного органу – служити та захищати.

Підтримання безпеки на Одещині сьогодні є ключовим завданням. Саме задля цього впроваджується обласна цільова програма «Безпечна Одещина», головна мета якої зробити Одеський регіон безпечним і стабільним, адже це – одна з ключових умов для подальшого розвитку економіки, залучення інвестицій, підвищення туристичної привабливості краю тощо.

Наразі взаємодія влади з правоохоронцями дозволяє втілити у життя проєкти, які покликані стати основою безпеки та спокою в Одеській області.

Тож нехай чесність, професіоналізм, об’єктивність і відданість справі та Присязі щодня допомагають вам у цій важливій роботі.

У день свята зичу вам успіхів у професійній діяльності, зокрема подальшій боротьбі із злочинністю в ім’я миру і  розбудови нашої держави, нашої Одещини.

Здоров’я та  злагоди вам і вашим сім’ям!

Зі святом!