ВІТАННЯ ГОЛОВИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ СЕРГІЯ ГРИНЕВЕЦЬКОГО З ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

Сьогодні Україна відзначає День захисників та захисниць України! Немає вищого прояву громадянського обов’язку і патріотизму, ніж стати на захист своєї Батьківщини.

Сьогодні день тих, хто віддає свої силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави, хто щоденно виконує найважливіші та відповідальні завдання, спрямовані на захист нашої країни, сприяє зміцненню національної безпеки.

Саме такі пріоритети визначає Президент України, Верховний Головнокомандувач Володимир Зеленський на шляху до миру, збереження державного суверенітету .

Одещина посідає особливе місце в обороноздатності держави, адже в нашому регіоні розташовані майже всі роди військ та повна інфраструктура сил забезпечення.

Військовослужбовці оперативного командування «Південь» Сухопутних військ Збройних сил України, Повітряного командування «Південь» Повітряних сил Збройних сил України, Військово-морських сил Збройних сил України стоять на захисті кордонів нашої держави, усвідомлюючи своє високе призначення охороняти життя нашого народу; завжди готові до виконання складних завдань сьогодення.

Не можна не згадати сьогодні про подвиг військовослужбовців, які боронять територіальну цілісність нашої держави на сході країни. Понад чотирнадцять із половиною тисяч військових там – наші земляки, мешканці Одещини.

Висловлюю вам особисто щиру шану за патріотизм, мужність, силу духу, активну громадянську позицію, які стали надійною основою мирного життя, запорукою становлення та розвитку нашої країни.

У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю захисників і захисниць, які віддали своє життя за територіальну цілісність України та наше мирне майбутнє. Вічна їм слава! Низький уклін батькам та матерям, які виховали справжніх героїв!

Символічно, що День захисників та захисниць України ми відзначаємо водночас із християнським святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва. Отже, нехай завжди оберігає вас Покров Пресвятої Богородиці, хай розвиваються та не вмирають славні козацькі традиції.

Бажаю вам миру, здоров’я і довгих років життя!

З повагою і вдячністю,

Голова Одеської ОДА Сергій ГРИНЕВЕЦЬКИЙ