VISITUkraine.Today – єдиний інформаційний портал для туристів

У мережі почав роботу інформпортал для туристів VISIT Ukraine. На цьому ресурсі зібрано найважливіші відповіді та корисні посилання, що стануть у нагоді для подорожі Україною.

Корисний веб ресурс VISITUkraine.Today, який допоможе безпечно й усвідомлено подорожувати громадянам України до іноземних держав та іноземцям перетинати український кордон, активно функціонує та має відвідуваність більш як 10 000 осіб щоденно. Розробником порталу виступила Всеукраїнська громадська спілка VISIT Ukraine, яка займається розвитком туристичного напрямку України понад 2 роки.

Ресурс розроблено за підтримки Державного агентства розвитку туризму, Державної прикордонної служби України, Міністерства інфраструктури, Міністерства охорони здоров’я та Міністерства закордонних справ України.

Інформаційний портал поділено на 2 сторінки:

 1. Актуальна інформація по 195 країнам світу для українців, що планують подорож за кордон, а саме:
 2. Режим тимчасового в’їзду – дозволений, заборонений або з певними обмеженнями;
 3. Режим транзитного перетину – умови, терміни;
 4. Особливості по країні – інформація, яку важливо знати перед тим, як перетнути кордон (правила перебування, необхідність проходження ПЛР-тестування та самоізоляції, відкриті пропускні пункти і т.д.);
 5. Контакти посольств, консульських служб і представництв України в іноземній державі.
 • Інформація для іноземного туриста про:
 • Правила перетину українського кордону;
 • Перелік країн «зеленої» та «червоної» зони;
 • Правила адаптації карантину, обсервації / самоізоляції;
 • Правила поведінки в аеропортах, містах, готелях, публічних місцях, закладах харчування тощо;
 • Надання допомоги у встановленні, авторизуванні та користуванні мобільним додатком «Дій.Вдома».

Всі дані на ресурсі виключно з офіційних джерел, оновлюються щодня та викладаються трьома мовами – українською, англійською та російською. В рамках порталу працює цілодобова гаряча лінія (English speaking) для туристів, якщо потрібні роз’яснення стосовно вказаної інформації або оперативна допомога у вирішенні проблем та непорозумінь, пов’язаних із перетином українського кордону.

Деталі за посиланням https://visitukraine.today