В ОДЕСЬКІЙ ОДА ПРИВІТАЛИ БУДІВЕЛЬНИКІВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Квіти, грамоти та нагороди в Одеській облдержадміністрації привітали будівельників Одещини з професійним святом – Днем будівельника, яке відзначається у другу неділю серпня.

«Будівельник — це не просто професія, це дуже потужна і відповідальна суспільна місія. Будівельна галузь завжди була локомотивом та рушійною силою економічного розвитку країни та Одеської області. Ваша праця робить наше життя – комфортним та різноманітним. Адже ті, хто будує житло, школи, дитячі садочки, лікарні та дороги заслуговують на велику шану та повагу», – привітав присутніх І-й заступник голови Одеської ОДА Борис Волошенков.

Він зауважив, що в Одеській області триває реалізація масштабної національної програми Президента «Велике будівництво». Борис Волошенков підкреслив, що йдеться не лише про тисячі кілометрів доріг, а й про нові школи, дитсадки, відділення екстреної медичної допомоги, медичні амбулаторії та сучасні спортивні комплекси.

За словами І-го заступника голови Одеської облдержадміністрації, “Велике Будівництво” і “Велика Реставрація” триватимуть й у наступні роки, адже передбачають реконструкцію та відновлення пам’яток архітектури, продовження будівництва доріг та інші інфраструктурні об’єкти.

“В рамках програми Президента України «Велике будівництво», у 2021 році, Одеською обласною державною адміністрацією сформований перелік з 16 проєктів – 5 шкіл, 5 садочків, 4 стадіони, 1 проєкт культури, 1 басейн. Попереду не менш амбітні проєкти з будівництва мосту і дороги через Дністровський лиман, мосту через Дунай, нової дороги в південній частині області в обхід Паланки. Ми розбудовуємо нашу Одеську область разом – і це не лише амбіція чи мрія, це – наш конкретний план дій” – сказав у своєму вітальному слові Борис Волошенков.

За активну участь у реалізації програми Президента України «Велике Будівництво» та з нагоди свята Дня будівельника Почесною Відзнакою голови Одеської ОДА та грамотами Одеської обласної державної адміністрації відзначили кращих представників будівельної галузі.