В ОДЕСЬКІЙ ОДА ПІДВОДЯТЬ ПІДСУМКИ КОНКУРСУ СОЦІАЛЬНИХ ПРОЕКТІВ

Під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Світлани Фабрикант відбулось засідання експертної комісії у рамках другого етапу конкурсу соціальних проектів.

На цій стадії проводиться відкритий захист представниками громадських організацій конкурсних пропозицій та індивідуальне оцінювання проектів членами конкурсної комісії.

«Мета конкурсу – розв’язання проблем у сфері соціального захисту населення Одеської області. Запровадження системного підходу, узгодженість дій влади та суспільства –  міцна запорука створенню в Одеській області ефективного механізму реалізації та захисту соціальних прав людини» – наголосила у вступному слові  Світлана Фабрикант.

У фіналі конкурсу були презентовані та обговорені наступні проектні пропозиції:

1)  ГО «Громадський Рух «Віра, надія любов» – «Створення комплексної системи допомоги постраждалим від домашнього насильства в Одеській області та м. Одесі».

2) ГО по захисту прав дітей-сиріт і інвалідів ім. Т.Макарової «За право жити»  – «В творчості можливості дітей необмежені».

3) ГО «Асамблея миру і творчості» – «Сприяння комплексної соціально-психологічної реабілітації та адаптації тимчасово переміщених осіб та членів їхніх сімей через стимулювання їх активності».

4) ГО «Асоціація жіночих організацій» – «Підтримка розвитку жіночого руху в Одеській області»

5) ГО «Одеська обласна організація Всеукраїнського об’єднання ветеранів» – «Сприяння зайнятості та активному довголіттю ветеранів, осіб похилого віку».

6) ГО «Спілка ветеранів Афганістану та Збройних сил» – «Сприяння у соціальному супроводі та юридичній допомозі ветеранам війни, членам сімей загиблих (померлих) «ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ».

7) ГО «Особливі діти» – «Соціальний простір для молоді з інвалідністю».

8) Одеська обласна організація Всеукраїнської організації інвалідів Українське товариство глухих – «Фестиваль дитячої та юнацької творчості «DEAF-KIDS».

9) ГО «Одеське товариство пенсіонерів» – «Соціальний центр «Бувайте здорові».

10) ГО «Клуб взаємодії «Життя плюс» – «За кожне життя – разом»

11) Одеська обласна організація інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» – «Розвиток водного туризму осіб з інвалідністю Одеської області».

Після проведеної оцінки конкурсних пропозицій комісією буде сформовано рейтинг та визначено переможців. Організацію та проведення конкурсу забезпечує Департамент соціальної та сімейної політики Одеської обласної державної адміністрації. Для виконання проектів-переможців у 2021 році надається підтримка за рахунок коштів обласного бюджету.

Граничний обсяг фінансування за рахунок коштів обласного бюджету однієї програми, що подається для участі у конкурсі, становить 100 тисяч грн. За рахунок коштів обласного бюджету може бути профінансовано не більше як 85%  від обсягу фінансування програми. Решта, у розмірі не менш ніж 15 відсотків необхідного обсягу фінансування, мають бути забезпечені інститутами громадянського суспільства.