В ОДЕСІ, НА ПОТЬОМКІНСЬКИХ СХОДАХ ВІДБУВСЯ СВЯТКОВИЙ ГАЛА-КОНЦЕРТ

З нагоди 30-ї річниці Незалежності України, в Одесі, на Потьомкінських сходах відбувся святковий гала-концерт. На початку святкового концерту, привітав усіх зі святом, з 30-річчям Незалежності України, голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький.

“Від імені Одеської обласної державної адміністрації та обласної ради хочу привітати всіх нас з державним святом – Днем Незалежності! 30 років тому, на мапі світу з’явилася Незалежна Україна. Але давайте будемо відвертими перед собою, незалежність нам дісталась дуже легко, тому можливо й зараз ми несемо такі втрати. Адже за свободу треба боротись! Але свобода – це ще й можливість реалізувати конкретні плани. Мені особливо приємно відзначити, що в рамках реалізації програми Президента України Володимира Зеленського “Велике Будівництво” на Одещині будуються школи, дитячі садки, стадіони і дороги. Міжнародна паромна переправа Орловка-Ісакча, як в Міжнародний аеропорт “Одеса”, теж стали одними з об’єктів, які реалізовано в регіоні за період 30-річчя. Сьогодні триває “Оксамитовий сезон” в Одеській опера, і це є свідченням того, що Одещина стає дійсно культурною столицею країни. Тож бажаю усім нам яскравого сонця і чистого мирного неба!” – сказав Сергій Гриневецький.

Ну а далі, для тисяч одеситів і гостей міста, які зібрались на Потемкінських сходах, свою творчість представили популярні колективи та виконавці. Хедлайнерами великого гала-концерту стали група «Без обмежень» і український електро-фольк гурт “Onuka”, виступ останніх супроводжував Національний академічний оркестр народних інструментів.