В ОДА відбулося нагородження найкращих спортсменів Одещини

Голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький взяв участь в традиційній передноворічній церемонії нагородження та вшанування кращих представників спортивної спільноти Одещини. В урочистостях взяли участь ветерани спорту, Олімпійські чемпіони та спортсмени, які протягом 2019 – 2020 р. завоювали ліцензії на участь у XXXII літніх Олімпійських іграх та XVI літніх Паралімпійських іграх «Токіо-2020», члени елітної олімпійської збірної, спортсмени і тренери – чемпіони й призери Європи та світу 2020 р. Також у заході взяв участь голова Одеської обласної ради Григорій Діденко.

Високі нагороди отримали:

  • Орден «За заслуги» 1 ступеню – Анатолій Ломаченко (тренер боксерского клубу «Аккерман», м. Білгород-Дністровський);
  • «Заслужений працівник фізичної культури і спорту» – Галина Гаврушенко (заступник начальника КЗ «Одеський регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт») та Вʼячеслав Рудий (тренер-викладач з греко-римської боротьби обласної школи вищої спортивної майстерності «Олімпієць»);
  • «Почесна грамота Кабінету Міністрів України» – Тетяна Федоренкова (голова Одеської територіальної громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос»);

Сертифікати на щомісячну грошову допомогу у 2021 р. отримали кращі спортсмени – володари Олімпійських ліцензій: Анастасія Лисенко (важка атлетика), Анастасія Тодорова (веслування на байдарках та каное), Анжеліка Терлюга (карате), Ірина Маловічко (стендова стрільба), Василь Ковальчук, Юрій Стоєв, Андрій Дорошенко, Ірина Щетнік (кульова стрільба), Роман Полянский (академічне веслування), Олександр Литвиненко (легка атлетика), Катерина Ткачук, Богдан Гриненко (плавання).

Також Сергій Гриневецький вручив подарунки Олімпійським чемпіонам, а подарункові сертифікати – кращим тренерам.

Церемонію нагородження голова ОДА закінчив привітаннями з прийдешніми святами та щиро побажав: «Бережіть себе і будьте здорові, щоб ми усі увійшли до Нового 2021 року без симптомів!»