Українців запрошують на найбільшу екологічну акцію року

18 вересня 2021 року Україна разом з мільйонами активістів 180 країн світу вийде на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». Українці із міст та містечок, сіл та селищ об’єднаються заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття.

Громадян закликають долучитися 18 вересня о 10:00 до Всесвітнього дня прибирання на рекомендованих, індивідуальних та центральних локаціях. Центральні локації будуть працювати в усіх обласних центрах України, тож анонси, деталі, інструкції та контакти координаторів в новинах на сайті letsdoitukraine.org.

Організатори закликають брати з собою засоби індивідуального захисту, рукавички, великі пакети для сміття, запрошувати родину та друзів.

Організатори закликають всіх, хто планує координувати локації та робити прибирання, пройти попередню акредитацію на акцію до 16 вересня 2021 року за посиланням:

  • Реєстрація ОДА, РДА, Громади, Населеного пункту https://forms.gle/iEzuRtK8oH9aVw3D7
  • Реєстрація Підприємства, установи, організації, молодіжного центру, закладу освіти https://forms.gle/dVDAm7mHG2y1QUBa7
  • УВАГА! ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ КООРДИНАТОРІВ ТА ЛОКАЦІЙ ВІД АКТИВІСТІВ ТА Let’s do it Ukraine https://cutt.ly/WWxNdPW

Результати акції та вашої участі можна буде заповнити до 25 вересня 2021 року включно за посиланням: https://forms.gle/C6ybxoMRsRogAvFd8.

Зробимо Україну чистою разом!