Третя Міжнародна виставка вина, алкогольної продукції та пива «Wine&Spirits Ukraine» 2020 (03-05 листопада 2020 року)

З 3 по 5 листопада 2020 року у Києві відбудеться Третя Міжнародна виставка вина, алкогольної продукції та пива «Wine&SpiritsUkraine».

«Wine&SpiritsUkraine» – це головна подія для виробників вина, алкогольної продукції та пива в Східній Європі, місце зустрічі виробників з усього світу з сомельє, імпортерами, дистриб’юторами, представниками роздрібного та ресторанного бізнесу з України та зарубіжжя.

Програма виставки:

  • Дегустації на стендах. Каталог учасників виставкиhttps://wineandspirits.com.ua/catalogue/
  • Третій Виноробний конгрес «Технології та інновації»
  • Ukraine Wine&Spirits Awards – Третій Міжнародний дегустаційний конкурс за підтримки Асоціації Сомельє України та Міжнародної Асоціації Сомельє.
  • Wine&Spirits & Beer Bar – зона для приготування коктейлів на основі продукції учасників.
  • Master-Class Area – зона семінарів і майстер-класів від учасників.
  • BeerEx Ukraine – Експозиція виробників пива

Очікується, що в ній візьмуть участь близько 150 компаній більш ніж з 10 країн світу. Виставка надасть можливості відкриття міжнародними компаніями українського ринку, а вітчизняним допоможе вийти на нові ринки збуту.

У дні роботи виставки планується насичена ділова програма, в рамках якої відбудуться Wine & Spirits Congress, конференції, семінари та майстер-класи, а також Міжнародний дегустаційний конкурс Ukraine Wine & Spirits Awards за підтримки Асоціації Сомельє України та Міжнародної Асоціації Сомельє та Top Italian Wines Roadshow -світове турне кращих вин Італії від Gambero Rosso – провідного італійського медіахолдингу.

Метою виставки є не тільки демонстрація досягнень вітчизняних та зарубіжних компаній, але й сприяння розвитку виноробної галузі і торгівлі України, розширенню ринків збуту та підвищенню експортного потенціалу країни.