СЕРГІЙ ГРИНЕВЕЦЬКИЙ ВРУЧИВ КЛЮЧІ ВІД ШКІЛЬНИХ АВТОБУСІВ ГРОМАДАМ ОДЕЩИНИ

На площі перед адміністративною будівлею Одеською ОДА, відбулась церемонія вручення головою Одеської облдержадміністрації Сергієм Гриневецьким та головою Одеської обласної ради Григорієм Діденком ключів від 21 шкільного автобуса представникам Біляївської, Чорноморської, Подільської, Кілійської міських, Овідіопольської, Таїровської, Сергіївської, Саратської, Миколаївської, Чорноморської селищних та Дивізійської, Куяльницької, Шабівської, Іванівської, Петровірівської, Павлівської, Фонтанської, Тузлівської, Усатівської, Долинівської,  Лиманської сільських  територіальних громад області.

У 2021 році 21 шкільний автобус закуплено для закладів загальної середньої освіти області на умовах співфінансування на загальну суму 41240,495 тисяч грн., з них кошти освітньої субвенції – 39240,495 грн, кошти співфінансування з місцевих бюджетів – 5000, 0 тисяч грн.

Серед закладів загальної середньої освіти області, яким закуплено  шкільні автобуси 8 функціонуючих опорних закладів загальної середньої освіти, 4 заклади загальної середньої освіти, що перебувають у процесі  реорганізації  та отримання статусу опорного закладу та  інші заклади  з максимальним контингентом здобувачів освіти.

default

Окрім того, як повідомляють в Департаменті освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації, за кошти  обласного бюджету закуплено 1 спеціальний автобус для Одеського НРЦ « Формадо» на загальну суму 2090,0 тис. грн. Водночас за кошти місцевих бюджетів закуплено 3 шкільних автобуси у Саф’янівській, Кодимській, Куяльницькій сільських громадах на загальну суму понад 6 млн. грн. Проводять заходи щодо організації закупівлі шкільних автобусів Южненська міська та Авангардівська селищна громади.

Загальна кількість закуплених  шкільних автобусів становитиме 27 транспортних засобів.

«Програма Президента «Велике Будівництво» набирає обертів, в тому числі і на Одещині. Це може відчути кожен з вас у всіх районах та громадах області – є плани соціально-економічного та культурного розвитку, стратегічні плани розвитку, вони ґрунтуються, безумовно, на ваших пропозиціях. Одним з таких напрямків є доступність до навчання. Зрозуміло, що йде реформа  і відбувається оптимізація закладів освіти, але це – вимога часу і сьогодення. І щоб забезпечити якісний процес навчання держава піклується про галузь освіти і через програму «Шкільний автобус». І я вважаю, що для нас всіх, і депутатського корпусу, і виконавчої влади, найголовніше – створювати сучасну інфраструктуру. Тому будівництво шкіл, дитячих садків і стадіонів – це і є тим, що дає реалізація програми Президента «Велике Будівництво». Окрім цього діють програми будівництва та ремонту, як місцевих, так і державних доріг. Тільки в цьому році на Одещині буде освоєно більше 2 мільярдів гривень у сфері дорожнього будівництва. Тому по місцевим сучасним дорогам мають їздити нові автобуси!» – звертаючись до керівників громад сказав голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький.

Від імені голів територіальних громад слова вдячності обласному керівництву за всебічну підтримку галузі освіти в селах і райцентрах Одещини висловив голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко: «У нас в громаді 23 села, 8 шкіл і 4 автобуси. Певен, що цей новенький автобус значно покращити умови підвезення наших діток до школи. І те що вручення ключів відбувається напередодні Дня Незалежності нашої країни – дуже символічно. Бо ми всі розуміємо, що діти – це наше майбутнє, і турбуючись про них, ми всі дбаємо і про нашу державу!».