Сергій Гриневецький відвідав з робочим візитом с. Нерубайське

Голова Одеської ОДА взяв участь в урочистому відкритті нового медичного закладу – амбулаторії загальної практики сімейної медицини за адресою: Одеський район, с. Нерубайське, вул. Центральна, 1т.

Будівництво медичного об’єкту тривало близько двох років із залученням коштів державного та місцевого бюджетів, а його відкриття  стало значною подією для новоствореної Нерубайської сільської громади.

Нова амбулаторія надаватиме медичні послуги понад 15 тисячам мешканцям. Вона оснащена на сучасному рівні, у просторих кабінетах надаватимуть профільні медичні послуги 4 лікаря, також в їх розпорядженні – спеціалізований автомобіль.

У своєму зверненні Сергій Гриневецький зазначив важливість виконання загальнодержавної Програми з розвитку сільської медицини, прикладом чого є дана амбулаторія. Також голова ОДА наголосив на основних пріоритетах розвитку Одещини у напрямку покращення якості життя – перш за все, в контексті реалізації різних проєктів регіонально-стратегічного значення: Одеський аеропорт, дорожне будівництво, інфраструктурні проєкти Хаджибейського та Сухого лиманів тощо.

Стосовно медичної сфери Сергій Гриневецький наголосив на важливості профілактичних заходів, спрямованих на упередження – особливо в умовах карантинної ситуації, обумовленої коронавірусною інфекцією.

На завершення візиту до Нерубайської територіальної громади гостям було проведено екскурсію по музейному комплексу «Одеські катакомби», у межах якого, зокрема, розміщується найбільший в Європі підземний арт-простір, створений митцями місцевої арт-студії «Золотий перетин». Голова ОДА зазначив, що належним чином спланований розвиток цього музейного комплексу перетворить його на привабливий туристичний «магніт» регіонального значення.

У заході взяли участь директорка Департаменту охорони здоров’я ОДА Наталія Одарій-Захар’єва, голова Одеської райдержадміністрації Юрій Крук, перший заступник голови Біляївської РДА Юрій Іванов, голова Нерубайської сільської ради Олег Мишаглі.