РОБОЧИЙ ВІЗИТ НА ОДЕЩИНУ ЗАСТУПНИКА МІНІСТРА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ІРИНИ МИКИЧАК

В Одеській області з робочим візитом перебуває заступник Міністра охорони здоров’я Ірина Микичак, в ході якого Ірина Микичак ознайомилась з роботою КНП «Білгород-Дністровська міська багатопрофільна лікарня» Білгород-Дністровської міської ради, де  поспілкувалась з медпрацівниками та пацієнтами.

Під час візиту заступник міністра звернула увагу керівництва міста і лікарні на незадовільний стан лікарняних приміщень та кисневого забезпечення та також на невідповідність проведених ремонтних робіт щодо концепції формування мережі відділень екстреної медичної допомоги. 

Також Ірина Микичак повідомила, що МОЗ скерує до Білгород-Дністровського експертну інженерну групу, яка надасть методичну допомогу у створенні повноцінного приймального відділення, яке буде відповідати вимогам програми “Велике будівництво” і потребам мешканців області.

В Одесі заступника міністра охорони здоров’я України Ірини Микичак відвідала Консультативно-діагностичний Центр №6, де сьогодні майже під одним дахом організовано два робочих процеси – диспансеризацію та вакцинацію.

Разом з директором Департаменту охорони здоров’я Одеської ОДА Наталією Одарій-Захар’євою побувала в КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2», де зараз щодня відбувається щеплення населення.

Також пройшли по всьому маршруту пацієнта в Консультативно-діагностичному Центрі, щоб оцінити доступність первинної допомоги одеситам, а також детально оглянули більшу частину приміщень медичного закладу. Вдалося поспілкуватися і з пацієнтами – вислухати зауваження та побажання.

А на завершення візиту до Одещини відбулась спільна нарада, на базі міської лікарні №11, за участі І-го заступника голови Одеської облдержадміністрації Бориса Волошенкова, головних лікарів лікарень міста і області. По завершенню якої відбувся брифінг для представників ЗМІ.

«Найкращий спосіб боротьби з новою хвилею ковіда – це вакцинація! На жаль, показують зростання захворюваності й до нині інші країни, наприклад, Туреччина. Тому Україна поступово запроваджує певні обмеження для тих, хто прибуває з-за кордону. Найближчим часом можуть вводити і внутрішні обмеження, але це не так важливо, важливіше – вакцинуватися» – зазначала в розмові з журналістами Ірина Микичак.

«Сьогодні для нас не так важливо, коли натиснуть кнопочку «карантин», а значно важливіше донести до населення важливість процесу вакцинації, щоб не допустити прогресивного зростання захворюваності. Ситуація динамічна і може змінитися протягом декількох днів. Однак в тих країнах, де вакцинованих багато, хворих теж багато, але там значно менше смертей», – сказала Микичак.