Результати обстежень туристичних об’єктів 2021 року на території Білгород-Дністровського району

Відповідно до розпорядження  в. о. голови Білгород-Дністровської  райдержадміністрації від 01.06.2021 року № 122/А-2021 «Про підготовку та організацію в Білгород-Дністровському районі туристично-курортного сезону у 2021 році», з метою забезпечення комплексного вирішення найважливіших проблем розвитку туристично-рекреаційної зони, була створена робоча група для вивчення стану готовності об’єктів туристично-рекреаційної інфраструктури до літнього сезону 2021 року.

           Протягом літнього періоду 2021 року робочою групою було здійснено 12 виїздів до туристично-курортних закладів Кароліно-Бугазької,  Шабівської  та Сергіївської  територіальних громад. Головною метою проведення даної роботи було забезпечення дотримання норм податкового законодавства власниками баз відпочинку, санаторних закладів, готельних комплексів, оскільки це безпосередньо впливає на наповнення місцевих бюджетів.

За результатами обстежень складено акти робочої групи щодо аналізу з підготовки до літнього туристично-оздоровчого сезону 2021 року.

Спеціалістами служб надана консультативна допомога   з   питань   дотримання   вимог   чинного законодавства,  вказано  зауваження, що були виявлені при проведенні моніторингу.

За результатами обстежень Білгород-Дністровською райдержадміністрацією направлено листи до громад щодо  вжиття невідкладних заходів реагування на підпорядкованій  території  та у  терміновому вирішенні цього питання.