Питання щодо визначення знакових об’єктів для реконструкції і будівництва у 2021 році та особливостей планування територій в умовах децентралізації розглянуті на апаратній нараді ОДА

В ході апаратної наради, яку 9-го лютого провів голова ОДА Сергій Гриневецький, керівники відповідних структурних підрозділів ОДА доповіли з зазначених питань та представили відеопрезентації.

Доповідач з питання просторового планування територій населених пунктів в умовах децентралізації – начальник управління з питань містобудування та архітектури ОДА Надія Бєлєнко надала комплексну інформацію щодо наявності на місцях та стану відповідної містобудівної документації, зокрема, детальних планів територій та генеральних планів населених пунктів, а також просторових планів-схем територіальних громад, новостворених районів та області у цілому. Ця документація є однією з невіднятних складових розвитку території у різних сферах (соціальній, інфраструктурній, економічній, екологічній тощо). Також було презентовано Геопортал містобудівного кадастру (http://gradportal.od.ua/).

З питання визначення знакових об’єктів Одеської області, будівництво або реконструкція яких мають бути здійснені у 2021 році у рамках підготовки до відзначення 30-ї річниці незалежності України, доповів начальник управління капітального будівництва ОДА Віктор Лунгул, який визначив у якості пріоритетного об’єкта Одеський академічний український музично-драматичний театр імені В. Василька.

Сергій Гриневецький зазначив важливість та актуальність комплексного опрацювання питання розробки містобудівної документації та наголосив на необхідності винести цю тему для обговорення на чергову селекторну нараду з керівниками територіальних громад, наголосивши на перспективі широкого залучення до вказаного процесу технологій цифровізації та тісної взаємодії з базою земельного кадастру.

По закінчені заходу перший заступник голови ОДА Борис Волошенков під час брифінгу висвітлив для ЗМІ питання та проблеми, що були обговорені в ході апаратної наради.