ПРИВІТАННЯ СЕРГІЯ ГРИНЕВЕЦЬКОГО ГОЛОВИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ З ДНЕМ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Шановні колеги! Дорогі друзі!

Щиро вітаю із професійним святом усіх, хто щоденною працею забезпечує стабільну роботу державних установ Одещини в різних сферах суспільного життя.Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві, адже саме через повноваження формується відповідальність.

Сьогодні, в умовах впровадження адміністративно- територіальної реформи та децентралізації, довіра до держави починається із вас – людей, які здатні професійно та оперативно вирішувати повсякденні проблеми населення. Новий час вимагає нових підходів і рішень. Із набуттям чинності Закону України «Про державну службу» у цій сфері розпочались зміни, покликані зробити максимально прозорою і відкритою діяльність тих, хто присягнув вірно служити українському народові.

Суспільство покладає на державних службовців особливо важливі завдання, чекає від них компетентності та ініціативи, чіткого розуміння та бачення перспективи у кожній справі, застосування правових підходів у будь-яких ситуаціях.

Попереду – багато роботи задля того, щоб створити повноцінне життєве середовище для наших громадян, надавати їм високоякісні та доступні послуги, посилити відповідальність влади перед людиною. Впевнений: у нас вистачить сил та рішучості для здійснення всіх задумів і планів.

Прийміть слова щирої поваги і вдячності за вашу наполегливу працю, патріотизм і самовідданість, за віру та розуміння того, що ми можемо багато чого змінити на краще. Будьте здорові, успішні і ніколи не забувайте про своє високе призначення – вірно і чесно служити державі, своєму народу.

Зі святом, шановні колеги!

З повагою Сергій Гриневецький голова Одеської обласної державної адміністрації