ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ ОДЕСЬКОЇ ОДА СЕРГІЯ ГРИНЕВЕЦЬКОГО З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Шановні освітяни!

Прийміть мої щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня працівників освіти.

Українці завжди мріяли про те, щоб їхні діти були освіченими і самодостатніми. Ця традиція виховання молодого покоління відома ще з часів Київської Русі. Про це свідчать визначні історичні пам’ятки – численні уривки з літописів, в яких описувалися народні традиції виховання, стосунки батьків і дітей.

Саме ці традиції виховання й освіти впродовж багатьох століть удосконалювалися та вибудовувалися в єдину вітчизняну освітню систему.Сьогодні традиції української педагогіки, ідеї національної школи гідно втілюєте ви – сучасні освітяни.

Я з теплом згадую усіх своїх педагогів: першу вчительку, класного керівника, викладачів у ВУЗі та Академії. Мені дуже пощастило з вчителями, і це багато в чому зумовило мій подальший шлях та професійний розвиток. Бо усі ми, перш за все учні! Адже в людину будь-якої професії – інженера і агронома; хлібороба і академіка; депутата та голови облдержадміністрації – вкладена праця вчителя. Переконаний, що освіта – це та стратегічна сфера, від якої залежить розвиток регіону та всієї нашої держави. То ж впевнений, що саме український вчитель виграє битву за Україну, якщо забезпечити йому міцний законодавчій та соціально-економічний тил.

Шановні освітяни Одещини! Бережіть себе! Будьте здорові та успішні! Зі святом!

З повагою,голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький