Артек

Tимчасово призупиняється направлення дітей на оздоровлення та відпочинок до державних підприємств «УДЦ «Молода гвардія» та «ДПУ «Артек»

24 лютого у державному підприємстві України «Міжнародний дитячий центр «Артек», за адресою: м. Київ, Пуща-Водиця, 14-та лінія розпочалася І тематична зміна «Батьківщина починається з мене», яка триватиме 21 день (з 24 лютого до 15 березня 2020 року).

04 грудня у державному підприємстві України «Міжнародний дитячий центр «Артек», за адресою: м. Київ, Пуща-Водиця, 14-та лінія розпочалася ХІІІ тематична зміна «Зимова феєрія», яка триватиме 21 день (з 04 грудня до 24 грудня 2019 року).

11 листопада у державному підприємстві України «Міжнародний дитячий центр «Артек», за адресою: м. Київ, Пуща-Водиця розпочалася ХІІ тематична зміна «Говори українською – твори державу»

18 жовтня у державному підприємстві України «Міжнародний дитячий центр «Артек», за адресою: м. Київ, Пуща-Водиця розпочалася ХІ тематична зміна «Знай свої права» яка триватиме 21 день (з 18 жовтня до 07 листопада 2019 року).

31 серпня у державному підприємстві України «Міжнародний дитячий центр «Артек» розпочалася ІХ тематична зміна «Старти Юніорів»

8 серпня у державному підприємстві України «Міжнародний дитячий центр «Артек», за адресою: м. Київ, Пуща-Водиця розпочалася VІІІ тематична зміна «Наша земля – Україна»

8 серпня у співдружності державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек» розпочалася VІІІ тематична зміна «Наша земля – України»,

Сьогодні, 16 липня у державному підприємстві України «Міжнародний дитячий центр «Артек», за адресою: м. Київ, Пуща-Водиця розпочалася VІІ тематична зміна «Змінимо світ на краще»

Сьогодні, 16 липня у співдружності державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек», за адресою: м. Київ, Житомирське шосе, 17 км розпочалася VІІ тематична зміна «Змінимо світ на краще»

23 червня в державному підприємстві України «Міжнародний дитячий центр «Артек», за адресою: м. Київ, Пуща-Водиця розпочалася VІ тематична зміна «Молодь творить майбутнє», яка триватиме 21 день (з 23 червня до 13 липня 2019 року).

23 червня у співдружності державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек», за адресою: м. Київ, Житомирське шосе, 17 км розпочалася VІ тематична зміна «Молодь творить майбутнє», яка триватиме 21 день (з 23 червня до 13 липня 2019 року).

Сьогодні, 8 травня у державному підприємстві України «Міжнародний дитячий центр «Артек»розпочалася ІV тематична зміна «Разом заради розвитку», яка триватиме 21 день (з 8 до 28 травня 2019 року).

15 квітня у державному підприємстві України «Міжнародний дитячий центр «Артек» розпочалася ІІІ тематична зміна «Академмістечко Артек», яка триватиме 21 день (з 15 квітня до 5 травня 2019 року).

23 березня у державному підприємстві України «Міжнародний дитячий центр «Артек», розпочалася ІІ тематична зміна «Артек збирає друзів», яка триватиме 21 день (з 23 березня до 12 квітня 2019 року).

28 лютого у державному підприємстві України «Міжнародний дитячий центр «Артек» розпочалася І тематична зміна «Ти потрібен Україні!»

5 грудня у державному підприємстві України «Міжнародний дитячий центр «Артек» розпочалася ХІІІ тематична зміна «Під оберегом Святого Миколая», яка триватиме 21 день (з 5 до 25 грудня 2018 року)

11 листопада у державному підприємстві України «Міжнародний дитячий центр «Артек», за адресою: м. Київ, Пуща-Водиця, 14-та лінія розпочалася ХІІ тематична зміна «Медіа бум «Артек +», яка триватиме 21 день (з 11 листопада до 1 грудня 2018 року).