Одеська обласна дитяча лікарня отримала 2 нових апарати штучної вентиляції легень

Це сучасне обладнання експертного класу, яке дозволяє якісно проводити вентиляцію легень. Також до дихальної апаратури придбано багатофункціональні монітори, які будуть ілюструвати життєво важливі показники пацієнтів у критичних станах. Про це повідомив керівник Одеської ОДА Максим Куций.

«Щодня завдяки департаменту охорони здоров’я ОДА до лікарень регіону направляються необхідне обладнання та засоби індивідуального захисту. Лише за останні декілька місяців ми придбали за рахунок обласного бюджету понад 400 тисяч захисних масок, 8 тисяч респіраторів, 120 тисяч пар рукавичок, понад 4 тисяч упаковок ліків», — зазначив Максим Куций.

Також за словами керівника ОДА, для забезпечення пацієнтів своєчасною подачею кисню було придбано 600 кисневих концентраторів різних типів. До приймальних відділень лікарень Березівського, Любашівського та Ізмаїльського районів, а також для двох одеських медичних закладів придбано нові комп’ютерні томографи.

Нагадаємо, за останню добу в Україні зафіксували 8 899 нових випадків захворювання на Covid-19, із них 459 випадків зареєстровано в Одеській області.