Фінансування театральних, культурно-мистецьких проектів та видання творів письменників області

Покращення матеріально-технічного стану та модернізація закладів культури і мистецтв регіону здійснюється на підставі вимог Бюджетного кодексу України, в рамках Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року щодо реалізації пріоритету «Підвищення якості культурних послуг в місцевих громадах», програми «Культура Одещини – 2017-2019 роки» у межах видатків, передбачених на реалізацію програми.

Фінансування театральних, культурно-мистецьких проектів здійснюється у рамках обласної комплексної програми «Культура Одещини – 2017-2019 роки».

Пропозиції щодо включення творчих проектів до плану роботи управління культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини облдержадміністрації на наступний рік подаються до кінця поточного року.

Видання творів письменників області здійснюється у рамках регіональної програми підтримки розвитку книговидання та засобів масової інформації в Одеській області на 2017-2019 роки.

Для розгляду заявки необхідно надати Управлінню культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини облдержадміністрації рукопис книги на електронному та паперових носіях, анотацію з обґрунтуванням соціальної значимості, три рецензії від літературознавців та критиків, ступінь готовності, попередній кошторис із зазначенням формату, обсягу, тиражу та орієнтовний строк випуску. Це питання буде розглядатися на загальних підставах комісією з визначення соціального значення видань місцевих авторів