Онлайн-захід «Презентація компоненту «Циркулярна економіка та нові можливості зростання» програми «EU4Environment» в Україні

25 лютого 2021 року фахівцями Департаменту прийнято участь в онлайн-заході «Презентація компоненту «Циркулярна економіка та нові можливості зростання»  програми «EU4Environment».

Реалізація програми «EU4Environment» сприяє виконанню  «Державної стратегії  регіонального розвитку на 2021-2027 роки, що розроблена відповідно до Цілей сталого розвитку України до 2030 року, затверджених Указом Президента України від 30 вересня 2019р. № 722.

Мета заходу – представити компонент «Циркулярна економіка та нові можливості зростання» в рамках міжнародної програми «Європейський Союз для довкілля» (EU4Environment), який реалізується в Україні.

Програма «EU4Environment», яка фінансується ЄС, покликана допомагати країнам Східного партнерства: Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Республіка Молдова та Україна, зберегти свій природний капітал і покращити екологічний добробут населення, підтримуючи діяльність із захисту довкілля, демонструючи і відкриваючи можливості для більш «зеленого» зростання, а також імплементуючи механізм для кращого управління екологічними ризиками та впливами.

Програма  «EU4Environment»фінансується Європейським Союзом та реалізуеться консорціумом міжнародних партнерів, включаючи Організацію з економічної співпраці та розвитку (ОЕСР), ООН з промислового розвитку (ЮНІДО), ООН з навколишнього середовища, Європейську економічну комісію ООН (ЄЕК ООН) та Світовий Банк.