1. Головна
  2. /
  3. Одещина
  4. /
  5. Цифровий розвиток

Цифровий розвиток


Дія. Шеринг

Шеринг – сервіс, що дозволяє отримати копії цифрових документів користувача застосунку Дія за його згоди одразу в систему закладу.

Як відбувається шеринг копій цифрових документів?
Все дуже просто. Ви скануєте код для перевірки документа, користувач підтверджує передачу персональних даних – ви отримуєте всі поля документа у вигляді метаданих та pdf-файлу. Кожна копія має позначку точної дати копії та назви організації, яка її отримала. Метадані – об’єкт JSON з відповідними полями з документа. Завдяки передачі метаданих є можливість налаштувати автозаповнення відповідних полів у системі організації, наприклад, при реєстрації або заповнені анкети клієнта організації.

Інструкція з шерингу


Гід з державних послуг

Міністерством цифрової трансформації розроблено єдиний офіційний ресурс – Гід з державних послуг (https://guide.diia.gov.ua), який містить інформацію про всі державні послуги в Україні, які надаються органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

Потрапляючи на Гід, українці можуть отримати повну та достовірну інформацію про всі державні послуги нашої країни, зокрема:

◦ Інформацію про те, де можна отримати послугу та як її замовити;
◦ Чи є державна послуга онлайн, чи вона поки доступна лише офлайн;
◦ Хто може звернути за отриманням такої послуги;
◦ Строк та вартість надання державної послуги;
◦ Вичерпний перелік документів, який є необхідним при отриманні державної послуги;
◦ Куди звернутись для оскарження рішень, дій і бездіяльності суб’єкта надання державної послуги тощо.

Наразі на Гіді можна знайти інформацію про понад 1860 державних послуг органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, а його відвідуваність у середньому становить більше чим 5000 користувачів в день.

Інформація про державні послуги розподілена за 17 категоріями сфер діяльності та впорядкована за 36 життєвими подіями, які створені як для громадян, так і для бізнесу. Якщо людина очікує на народження дитини, планує відкрити бізнес, змінити місце проживання, купити авто або займатися інвестуванням, то всю інформацію про необхідні для цього державні послуги можна знайти на Гіді.