Відкрито реєстрацію першої Всеукраїнської онлайн-конференції на тему: «Реструктуризація боргів громадян - Банкрутство підприємств по-новому 2020»

13 січня 2020, 09:40

Громадянська рада при Міністерстві юстиції України організовує Всеукраїнську онлайн-конференцію «Реструктуризація боргів громадян & Банкрутство підприємств по-новому 2020», що відбудеться з 3 по 7 лютого

Проведення такого заходу обумовлено введенням в дію з 21 жовтня 2019 року нового Кодексу України з процедур банкрутства, де суттєво змінено порядок проведення процедур банкрутства українських підприємств та введено інститут банкрутства фізичних осіб.

Основною метою загальнодержавного онлайн-марафону є роз’яснення представникам бізнесу (керівникам і засновникам підприємств), громадянам України щодо особливостей застосування нового законодавства з фінансової реструктуризації та банкрутства, яким суттєво змінено права, обов’язки та відповідальність боржників, розширені права кредиторів та арбітражних керуючих.

Найважливішим є роз’яснення громадянам України основних норм законних можливостей реструктуризації власних боргів, в тому числі перед банками та макрофінансовими установами.

Участь в онлайн-конференції є безкоштовною. Інформацію щодо спікерів, змісту програми та реєстраційної форми для участі у заході можна знайти за посиланням https://marafon2020.bankrutstvo.online/?utm_source=oda