​Відбудеться міжнародний Експо-Конгрес «Бізнес для розумних міст»

21 січня 2019, 16:55

У період з 29 до 31 січня 2019 р. на території НСК “Олімпійський” (м. Київ, вул. Велика Васильківська, 55) відбудеться Експо-конгрес “Бізнес для Розумних Міст”. Це глобальний захід, який має на меті зібрати представників вітчизняних підприємств та організацій з метою вирішення проблемних питань у містах та пошуку найкращих партнерів для реалізації проектів і надання послуг.

Протягом вказаного заходу заплановано проведення двох конгресів, шести тематичних конференцій, презентації виставкової експозиції проектів розвитку міст, а також низки локальних подій/семінарів/майстер - класів, організованих з метою обговорення нових світових трендів у сфері трансформації міст. У Експо-конгресі “Бізнес для Розумних Міст” візьмуть участь представники Уряду України, відомі в усьому світу спікери та регіональні лідери, представники бізнес-спільноти, які будуть розповідати про реальні проекти та механізми їх практичної реалізації.

Захід відкриє перший віце-прем’єр Міністр України Степан Кубів, модератором конгресів виступить Головний редактор Проекту BBC World Service 2020, перед цим - Голова Європейської служби BBC World Service Артем Ліс.

Програма заходів, спікери, реєстрація та інша корисна інформація доступна на веб-сайті Експо-Конгресу за посиланням – www.businessforsmartcities.com