Увага! Проект Європейського Союзу для Об’єднаних співвласників багатоквартирних будинків («HOUSES»)

24 січня 2019, 16:10

За підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (далі – Мінрегіон) в Україні реалізується проект «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (далі – Проект), що фінансується Європейським Союзом та впроваджується Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні.

Напрями реалізації Проекту:

  • створення нових ОСББ;
  • зміцнення потенціалу існуючих ОСББ;
  • інформування населення про переваги впровадження енергоефективних рішень у житловому секторі.

Зацікавленість органів місцевого самоврядування в реалізації Проекту на території громади береться до уваги при визначенні пріоритетності надання технічної підтримки. Для підтвердження зацікавленості та готовності органу місцевого самоврядування сприяти реалізації Проекту необхідно надіслати лист-підтримки на адресу Проекту: 01023, Київ, вул. Еспланадна, 20, офіс 706 згідно з додатком.

Бажаючі (ОСББ, ініціативні групи зі створення ОСББ, житлово-будівельні кооперативи) можуть подати заявку на участь в Проекті за посиланням: www.houses.in.ua/registration

З більш детальною інформацією можна ознайомитися на офіційному сайті Програми розвитку ООН в Україні за посиланням: ua.undp.org або на сайті Мінрегіону у рубриці: «Напрямки діяльності» - «Житлово-комунальне господарство» - «Житлова політика» - «Діяльність ОСББ».

Лист-підтримки органу місцевого самоврядування