Щодо проведення ІІІ -го Українського Форуму Шовкового шляху

09 серпня 2018, 09:42


16 листопада 2018 року в місті Києві (НСК «Олімпійський») відбудеться ІІІ Український Форум Шовкового шляху, в рамках якого планується проведення Інноваційної виставки за участю китайських корпорацій, а також галузевих панельних сесій (динаміка успішного українсько-китайського співробітництва, розвиток альтернативної енергетики, інвестицій, IT та інновації). Участь у роботі зазначеного міжнародного заходу візьмуть представники українського Уряду та ВРУ, представники українського та китайського великого та середнього бізнесу, Посольство КНР в Україні, представники ЗМІ.

На сьогоднішній день масштабний українсько-китайський проект «Один пояс, один шлях» надає грандіозні можливості для виходу бізнесу на новий рівень, нові ринки і розширення ділових контактів на міжнародній арені.

Задля поглиблення українсько-китайської співпраці у 2016 році було створено Українську Асоціацію Шовкового шляху SilkLink за підтримки Адміністрації Президента України, Депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Китайською Народною Республікою, Міністерства закордонних справ України та Посольства України в КНР.

Сьогодні Українська Асоціація Шовкового шляху SilkLink – це єдина українська організація, основним завданням якої є залучення китайських інвестицій в економіку України, сприяння в реалізації проектів державно-приватного партнерства та створення умов для розвитку українського бізнесу.

Форум створить виняткові можливості для представників урядових, парламентських і ділових кіл поглибити діалог, залучити інвестиції та реалізувати конкретні проекти в аграрній, енергетичній, транспортно-інфраструктурній сферах.

III Ukrainian Silk Road Forum – міжнародна бізнес подія в сфері інвестицій Східної Європи. За три роки існування, Форум здобув репутацію заходу високого рівня та виступає майданчиком для діалогу більш ніж 500 високопоставлених спікерів та делегатів – ключових представників бізнесу та влади.

III Ukrainian Silk Road Forum – відповідь на виклик та тенденції інноваційного світу, нових реалій глобальної економіки та геополітики.

Це:

 • Нові ринки товарів та послуг
 • 50 млрд китайських інвестицій
 • Партнерська мережа
 • Ефективний та якісний networking
 • 60 + китайських компаній у сфері енергетики, інфраструктури та агропромислового комплексу
 • Інновації та прогресивні технології
 • Висока капіталізація бренду
 • B2B зустрічі з інвесторами

УЧАСНИКИ ФОРУМУ:

 • Представники органів влади, міжнародні, китайські та українські політичні діячі
 • CEO компаній, власники великого та середнього бізнесу, представники ключових сфер економіки
 • Керівники громадських організацій, асоціацій та інститутів розвитку
 • Представники ЗМІ

Організатор III Українського форуму Шовкового шляху: Українська Асоціація Шовкового шляху «Silk Link».

Більш детальна інформація за посиланням: forum@silklink.org

Контактна особа від організаційного комітету Форуму: Уласик Юлія, +38(066) 9950907, e-mail: ulasikjuli@silklink.org