Проведення IX Міжнародного форуму «День польського бізнесу в Україні»

04 жовтня 2018, 15:05

За інформацією Асоціації українського бізнесу в Польщі 15 листопада 2018 року у Києві відбудеться IX Міжнародний форум «День польського бізнесу в Україні».

Тематика заходу буде присвячена питанням польсько-української економічної співпраці, спільним проектам в галузі енергетики та енергозбереження, розвитку транспортної інфраструктури.

Захід буде проведено за участі представників державних установ, місцевих органів влади, спеціальних економічних зон Польщі, а також представників бізнес-снільноти Польщі та України.

Цьогорічний форум традиційно відбудеться за підтримки Посольства Республіки Польща в Україні.

Організаторами заходу виступають Асоціація українського бізнесу в Польщі, Юридична Група EUCON, Конфедерація Роботодавців Lewiatan. Співорганізатори - Міжнародне товариство польських підприємців в Україні та Польське Агентство Інвестицій та Торгівлі.

Проведення щорічного міжнародного бізнес-форуму в Україні та Польщі започатковано в 2014 році з метою створення майданчику для обміну ідеями, налагодження співпраці та сприяння зростанню притоку прямих іноземних інвестицій в українську економіку. Так, у листопаді 2014-2017 років відбулись І, ІІІ, V та VII міжнародні форуми «ПОЛЬСЬКІ БІЗНЕС ДНІ» у Києві, а у травні 2015-2018 років були проведені II, IV, VI та VIII форуми «ДНІ УКРАЇНСЬКОГО БІЗНЕСУ» у Варшаві.

Зацікавленим в участі у заході компаніям пропонується зареєструватися, заповнившионлайн-форму за посиланням – РЕЄСТРАЦІЯ.

Детальна інформація щодо проведення заходу на веб-сторінці АНОНС ЗАХОДУ або за тел.: +380(44)2380944, e-mail: events@eucon.ua.