Проведення фестивалю для малого та середнього бізнесу «Get Business Festival 2018»

06 листопада 2018, 17:48

14 листопада ekonomika+ та Альфа-Банк Україна проведуть фестиваль для малого та середнього бізнесу «Get Business Festival 2018» на стадіоні «Національний спортивний комплекс «Олімпійський» (м. Київ, вул. Велика Васильківська, 55).

Цьогоріч захід відбудеться у межах глобального тижня підприємництва – Global Entrepreneurship Week 2018 Таким чином Україна долучиться до 170 країн, у яких відбудуться тисячі подій, що надихають на старт і розвиток власного бізнесу та об’єднують підприємців із потенційними співробітниками, менторами та інвесторами.

Мета альянсу бізнес/медіа бюро ekonomika+ та Альфа-Банку Україна – забезпечити 3000 підприємців якісним і доступним навчанням. Нагадаємо, що торік Get Business Festival надав таку можливість для 2650 підприємців з усієї України.

Get Business Festival 2018 надає доступ до практичної інформації про те, як виживати і зростати за часів турбулентності, диверсифікувати джерела прибутку, диференціюватися. Тому 2018 року, крім лекторіїв та практикумів (зі стратегії та фінансів, маркетингу та PR, IT та продажів), менторських сесій від провідних топ-менеджерів і власників бізнесу, пройдуть активності, присвячені особистій ефективності, обміну досвідом у форматі «підприємець - підприємцю», а також експорту.

Генеральний спонсор Get Business Festival 2018 – Альфа-Банк Україна. Генеральний партнер заходу – «OLX Україна». Освітній партнер фестивалю – Startup Ukraine. Другий рік поспіль партнером події виступить компанія «Vodafone Україна». Захід відбудеться у колаборації та за підтримки Торгово-промислової палати України, Export Promotion Office, ProZorro, Центру зайнятості вільних людей, Atlas Weekend та багатьох інших.

Інформація щодо заходів доступна за посиланням Програма фестивалю

Квитки на GetBusinessFestival 2018 можна придбати на сайті get.delo.ua