Програма для управлінських кадрів сфери підприємництва України «Fit for partnership with Germany»

17 вересня 2018, 15:00

В рамках двостороннього співробітництва між урядом України та урядом Федеративної Республіки Німеччина, у тісній співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та німецьким Товариством з міжнародного співробітництва GIZ GmbH за дорученням Федерального міністерства економіки і енергетики Німеччини реалізують Програму для підприємств з експортно-імпортним потенціалом і менеджерів «Fit for Partnership with Germany» («Готуємося до співпраці з Німеччиною»), яку продовжено на період 2018-2019 роки.

Програма спрямована на стимулювання розвитку українського бізнесу, економічне співробітництво між Україною та Німеччиною, соціально-економічний розвиток регіону та сприяє:

  • виходу українських підприємств на міжнародні ринки;
  • підвищенню конкурентоспроможності українських підприємств;
  • вдосконаленню компетенцій українських менеджерів у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

Цільовою групою для участі є представники українських підприємств із зовнішньоекономічним потенціалом, для них організовуються цілеспрямовані бізнес-сесії у Німеччині (90% фінансується Федеральним міністерством економіки і енергетики Німеччини).

У 2018-2019 роках українським управлінцям/підприємцям і підприємствам пропонуються бізнес-сесії у Німеччині за напрямками:

  • загальна економічна кооперація;
  • економічна кооперація з умовно галузевою специфікою:
  1. економічна кооперація в аграрному секторі: виробництво та переробка сільськогосподарської продукції, виробництво продуктів харчування;
  2. економічна кооперація у сфері енергоефективності;
  3. економічна кооперація у сфері переробки сміття/екологічної утилізації відходів;
  4. економічна кооперація в секторі охорони здоров’я/ індустрії охорони здоров’я.

Більш детальна інформація про Програму та заходи її реалізації на сайті: www://ukraine.managerprogramm.de

Координаторами та виконавцями Програми в Україні є Німецьке товариство з міжнародного співробітництва (GIZ) (далі – Товариство GIZ) та Мінекономрозвитку.

За такої підтримки у регіонах України Програмою «Fit for Partnership with Germany» проводяться ряд підготовчих заходів для потенційних учасників Програми, конкурсний відбір кандидатів у Програму.

Участь у Програмі представників підприємництва та використання на практиці такого інструменту для розвитку бізнесу сприятиме збільшенню успішного підприємництва в регіоні.

У разі виникнення питань звертайтесь до програмного офісу GIZ в Києві:
Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ): GIZ Office Kiew Manager fortbildungsprogramm GIZ проектне бюро в Києві: 01004, Київ, вул. Велика Васильківська, № 44, оф. 5, Tел.: +38 044 228 42 54(53), +38 044 531 30 56, +38 044 228 42 54(53), Світлана Степащенко – керівник проектного офісу Програми, Svetlana.Stepashchenko@giz.de