ОГОЛОШЕННЯ про початок добору кандидатур членів регіональної комісії з реабілітації від наукових установ, громадських об’єднань

08 січня 2019, 15:25

Одеська обласна державна адміністрація оголошує, що з 8 по 28 січня 2019 року включно проводиться прийом документів для добору кандидатур членів регіональної комісії з реабілітації в Одеській області від наукових установ, що здійснюють дослідження у сфері історії України ХХ століття, і громадських об’єднань, що провадять діяльність у сфері дослідження історії України ХХ століття та/або надають допомогу громадянам з питань, пов’язаних з реабілітацією жертв репресій тоталітарних режимів.

Для участі у доборі кандидати від наукових установ, громадських об’єднань подають такі документи:

  • заява відповідної форми завантажити
  • копія статуту (положення) або іншого установчого документа наукової установи, громадського об’єднання;
  • копія рішення, прийнятого у порядку, встановленому статутом (положенням) або іншим установчим документом наукової установи, громадського об’єднання, або інший документ, підписаний уповноваженою особою керівного органу наукової установи, громадського об’єднання, із зазначенням кандидатури до складу регіональної комісії від наукової установи, громадського об’єднання;
  • лист довільної форми, у якому зазначається інформація про дослідження у сфері історії України ХХ століття та/або діяльність у сфері надання допомоги громадянам з питань, пов’язаних з реабілітацією жертв репресій тоталітарних режимів, які здійснюються (здійснювалися) науковою установою, громадським об’єднанням;
  • заява довільної форми представника наукової установи, громадського об’єднання про згоду на участь у роботі регіональної комісії, у якій зазначаються прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), згода на обробку персональних даних.

Громадські об’єднання, наукові установи, які подають документи для участі у доборі кандидатур, забезпечують достовірність поданих документів та наявність згоди відповідних суб’єктів персональних даних на обробку їх персональних даних.

Прийом документів проводитиметься за адресою вул. Канатна, буд.83, 6 поверх, кабінет 622 з 09.00 до 17.00 год. (обідня перерва з 13.00 до 14.00). Відповідальна особа: Різникова Ярослава Олексіївна, тел. 0487283823, 0674866913.

Добір кандидатур членів регіональної комісії з реабілітації в Одеській області від наукових установ та громадських організацій здійснюватиметься шляхом проведення жеребкування за адресою вул.Канатна, 83, 6 поверх, кабінет №605 (управління культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини облдержадміністрації) 7 лютого 2019 року.