Національний форум розвитку малого та середнього бізнесу 2018

20 червня 2018, 16:08

26 червня 2018 року Торгово-промислова палата України спільно з FORBIZ | EU4Business проводить 2-ий щорічний«Національний Форум розвитку МСБ 2018»,який проходитиме з 9:00-16:00 в Chamber Plaza ТПП України (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33).

Форум збере під одним дахом близько 500 представників малих та середніх підприємств, організацій підтримки бізнесу, уряду, а також міжнародного співтовариства донорів і фінансових установ, що перетворить його на найбільшу національну подію, орієнтовану на розвиток та зростання МСБ в Україні.

Формат передбачає дуже насичену програму, яка складається з тематичних дискусійних панелей, які присвячені питанням імплементації європейських програм підтримки МСБ в Україні, доступним фінансовим інструментам від національних і міжнародних фінансових установ та презентацій успішних історій від українських підприємців з різних галузей економіки.

Реєстрація - обов’язкова.

Зареєструватись на форум та детальніше ознайомитись з програмою події ви можете за посиланням:

НАЦІОНАЛЬНИЙ ФОРУМ РОЗВИТКУ МСБ 2018

Під час Форуму буде проведено виставки програм та проектів підтримки бізнесу від національних та міжнародних організацій, у тому числі українських фінансово-кредитних установ.

Також передбачається проведення трьох практичних воркшопів для представників бізнесу по наступним темам:

- Європейські програми Enterprise Europe Network та Erasmus for Young Entrepreneurs (інтернаціоналізація бізнесу, пошук нових ринків та партнерів),

- Експорт до ЕС

- обмін досвідом і налагодження ділових зв’язків з німецькими підприємствами в рамках програми від німецького уряду Fir for partnership with Germany.

Додаткова інформація за тел.: +380 44 586-40-67 (Проектний офіс ТПП України)