Міжнародний виставковий центр в Києві запрошує відвідати виставки

28 березня 2018, 17:25

З 3 по 5 квітня 2018 року на території Міжнародного виставкового центру, за адресою: м. Київ, Броварський проспект, 15 відбудеться комплексний виставковий захід, який поєднує виставки:

X Міжнародну спеціалізовану виставку “Київський Технічний Ярмарок” (машинобудування, металургія, литво, металообробка, інструмент, технології обробки поверхні, засоби промислової автоматизації та інше);

X Міжнародну спеціалізовану виставку “PlastExpoUA” (технології і обладнання для виробництва і переробки пластмас і каучуку);

II Міжнародну спеціалізовану виставку “Addit Expo 3D” (технології, обладнання і матеріали для адитивного виробництва і 3D друку).

Захід є важливою подією, з якої починається виставковий сезон власних промислових виставок Міжнародного виставкового центру. Цього року виставкову експозицію доповнено новими розділами: “KyivMold” (форми, прес-форми, штампи) та “Поліуретани” (обладнання для виробництва і переробки поліуретанів, сировина, вироби з поліуретанів).

Головна мета виставкових проектів - демонстрація найкращих досягнень науки, техніки і технологій, необхідних для інноваційного розвитку економіки України.

Доповненням виставкової експозиції стане актуальна для представлених галузей ділова програма (конференції, семінари, презентації), яка спрямована на підвищення конкурентоспроможності продукції та задоволення потреб споживачів.

Вхід на виставки безкоштовний.

З інформацією щодо складу учасників та заходів ділової програми можна ознайомити на офіційному веб-сайті: www.iec-expo.com.ua.

Додаткову інформацію можна отримати в Міжнародному
виставковому центрі за адресою: 02002, м. Київ, Броварський пр-т, 15,
тел./факс: (044) 201-11-65, 201-11-5 e-mail: plast@iec-exDQ.com.ua.