Міжнародний інвестиційний форум «Тернопільщина Invest-2019»

29 березня 2019, 16:15

З метою стимулювання залучення іноземних інвестицій та розвитку зовнішньоекономічної діяльності в Тернопільській області

23 травня 2019 року Тернопільська обласна державна адміністрація в партнерстві з Тернопільською Торгово-Промисловою Палатою організовує Міжнародний інвестиційний форум «Тернопільщина Invest – 2019».

Цьогорічний Форум відбудеться у Збаразькому замку, де буде представлено інвестиційний і туристичний потенціал Тернопільської області, відбудуться презентації актуальних інвестиційних проектів.

Форум відбуватиметься за участю керівництва держави, Уряду та центральних органів виконавчої влади України, обласних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування України, іноземних дипломатичних установ та міжнародних організацій, акредитованих в Україні, регіонів країн - партнерів і потенційних партнерів міжрегіонального співробітництва області та представників бізнесу. Учасникам Форуму будуть надаватися роздаткові матеріали з комерційними та інвестиційними пропозиціями підприємств Тернопільщини.

Основною складовою форуму будуть дискусійні панелі згідно напрямків:

  • Енергоефективність
  • Агропромисловий комплекс
  • Туризм
  • IT-технології

Робочі мови форуму: українська, англійська, польська.

Уразі зацікавленості щодо участі у Форумі рекомендуємо звертатися до Управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу Тернопільської облдержадміністрації тел/факс +38 0352 52 26 32 / 52 24 11 / 52 08 65 ел.пошта: internationalrelations.te@gmail.com

Також детальна інформація доступна на веб-сторінці http://www.te-invest.com