Міжнародний форум з питань технічного регулювання

02 липня 2018, 15:00

12 липня 2018 року в Одесі пройде Міжнародний форум з питань технічного регулювання «Роль стандартів та технічних регламентів для забезпечення сталого розвитку економіки України в умовах глобалізації». Захід збере понад 300 учасників: представники країн-торгівельних партнерів України, міжнародні та європейські організації (ООН, ОБСЄ, тощо), представники Кабінету Міністрів України, Верховної Ради, Одеської обласної державної адміністрації та обласної ради, керівництво міста, директора всіх регіональних центрів стандартизації України, керівники провідних підприємств регіону, державних підприємств, установ, організацій, бізнес-структур, асоціацій тощо.

У межах Форуму відбудеться виставка-експозиція товарів/робіт/послуг, на якій буде представлена продукція провідних підприємств південного регіону.

Урочисте відкриття форуму та виставки-експозиції проведуть Міністр економічного розвитку і торгівлі України Кубів Степан Іванович та Голова Одеської державної адміністрації Степанов Максим Володимирович.

Форум відбудеться на базі одного з привабливіших готелів міста Одеса Maristella Marine Residence .

Захід проводиться з метою посилення експортної спроможності української продукції та забезпечення сталого розвитку економіки завдяки впровадженню в Україні вимог міжнародного рівня, підвищення обізнаності українських фахівців і виробників щодо ролі стандартів та технічних регламентів.
Серед основних тем для обговорення: «Стандарти для конкурентоспроможності та сталого розвитку», «Метрологія для розвитку технологій», «Механізми подолання технічних бар’єрів в торгівлі». Виступи на актуальні теми в галузі технічного регулювання представлятиме міжнародні експерти.
Питання щодо Міжнародного форуму та акредитації ЗМІ, що представлятимуть подію у своїх виданнях, Ви можете з’ясувати у контактної особи: Наришкіної Ірини (715-00-94; 098-386-34-84).

Додаткова інформація про форум на сайті WWW.SM.OD.UA