Конкурси грантів для індустрії гостинності України

11 квітня 2018, 17:55

«Національний конкурс інноваційних ІТ-проектів на основі відкритих даних для представників малого та середнього бізнесу, неурядових організацій, громадських формувань та молоді»

Триває конкурс Open Data Challenge інноваційних ІТ-проектів із метою залучення розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Пріоритети конкурсу: використання відкритих даних, інноваційність рішень, антикорупційний та соціальний вплив, поліпшення якості державних послуг у всіх секторах для громадян.

«Конкурс проектів із міжнародної мобільності від Британської Ради для українських культурних операторів»

Триває конкурс проектів з міжнародної мобільності в рамках трирічної програми “Culture Bridges” від Британської Ради для розвитку українського культурного сектору та ефективному налагодженню зв'язків між культурними операторами та інституціями в Україні та ЄС.

Пріоритети конкурсу: культура, креативні простори, розвиток культурного сектору та мистецтва, міжнародна співпраця, міжкультурний діалог, культурна мобільність.

Кінцевий термін подачі заявок: 12 квітня 2018 року.

Сума гранту: від 2 тис. євро до 4 тис. євро.

«Міжнародний конкурс для cieantech-інноваторів від InnoEnergy»

Триває міжнародний конкурс Powerllp! від InnoEnergy з метою популяризації cleantech-інновацій у світі.

Пріоритети конкурсу: енергетичні інновації, мобільність, кібербезпека, розумні міста, розвиток підприємництва.

Кінцевий термін подачі заявок: 15 квітня 2018 року.

Призовий фонд: до 20 тис. євро

«Конкурс проектів від Зеленого фонду для зростання»

Триває конкурс інноваційних проектів СLIМ@ від Зеленого фонду для зростання з метою застосування кращих практик та їх позитивний вплив на клімат.

Пріоритети конкурсу: кліматичні інновації, інноваційний бізнес, сталий розвиток, стала енергетика, екологія.

Кінцевий термін подачі заявок: 15 квітня 2018 року.

Загальна сума конкурсу: ЗО тис. євро.

«Конкурс проектів від Міжнародного фонду культурного різноманіття»

Триває конкурс проектів від Міжнародного фонду культурного різноманіття (IFCD) з метою сприяння сталому розвитку та зниженню рівня бідності у країнах, що розвиваються.

Пріоритети конкурсу: культурне різноманіття, культурне самовираження, сталий розвиток, зміцнення культурної інфратруктури, міжгалузеве співробітництво, мобільність діячів культури, зниження рівня бідності.

Кінцевий термін подачі заявок: 16 квітня 2018 року.

Максимальна сума гранту: 100 тис. доларів.

«Конкурс проектів регіонального співробітництва від Фонду грантів Європейського економічного простору та Норвегії»

Триває конкурс проектів від Фонду грантів Європейського економічного простору та Норвегії для регіонального співробітництва.

Пріоритети конкурсу: регіональне співробітництво, транскордонне та транснаціональне співробітництво, економічний розвиток, інновації, соціальна інтеграція, працевлаштування молоді, скорочення бідності, покращення навколишнього середовища, розвиток культури та громадянського суспільства.

Кінцевий термін подачі заявок: 1 липня 2018 року.

Сума гранту: від 1 млн євро на проект.