КОНФЕРЕНЦІЯ «НОВА ІНДУСТРІАЛІЗАЦІЯ: СПІЛЬНІ ДІЇ УРЯДУ ТА БІЗНЕСУ»

03 грудня 2018, 16:58

(11 грудня 2018 09:00-17:30)

Враховуючи необхідність збереження поступального руху в напрямку проведення нової індустріалізації, Торгово-промислова палата України, спільно з Комітетом по державно-приватному партнерству при ТПП України, Мінекономрозвитку та інших органів державної та місцевої влади 11 грудня 2018 року в м. Києві (вул. В. Житомирська, 33) проводить за участю Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана чергову конференцію «Нова індустріалізація: спільні дії Уряду та бізнесу».

На першій конференції «Нова індустріалізація: виклики, можливості та перспективи для України» (15 грудня 2017року) було спільно започатковано нову українську платформу для ефективного діалогу між бізнесом і представниками влади для вирішення актуальних питань щодо подальшого промислового розвитку країни.

Головним завданням визнано побудову в Україні інноваційної промислово-аграрної економіки, здатної задовольнити як потреби сучасної держави, так і пересічних громадян.

Рік, що минає, попри певні позитивні зміни, вимагає консолідації зусиль для вирішення практичних, найбільш «болючих» питань, з якими стикається бізнес при реалізації інноваційно-промислових проектів: обмеженість джерел (державних, іноземних, приватних) фінансування та недоступність до них малого та середнього бізнесу, що не дозволяє в повній мірі реалізувати конкретні бізнес-проекти в Україні. Найактуальнішою залишається проблема захисту прав та інтересів бізнесу.

Саме тому до уваги учасників в рамках конференції буде представлена Гала-сесія «Україна 2019: візія економічного зростання. Промисловість, інновації, фінанси, експорт» за участі керівництва Уряду, представників бізнесу.

Також будуть проведені панельні дискусії «Як провести успішну індустріалізацію України в умовах фінансового дефіциту. Чинні та перспективні інструменти державної та недержавної підтримки промисловості», участь в яких братимуть представники урядових та банківських структур, у тому числі МФО, бізнесу, наукових кіл, обласних та місцевих державних адміністрацій та потенційні інвестори.

Участь у заході - безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Реєстрація відбудеться з 01.11.2018р. до 09.12.2018р. до 15.00 на сайті ТПП України, або за електронною адресою: gov-zed@ucci.org.ua

Програма Конференції

Контактні особи ТПП України:

Дмитро П’ятницький – тел. 584-28-19, e-mail: pdv-zed@ucci.org.ua

Олена Барсук - тел. 584-28-19, e-mail: bea-zed@ucci.org.ua

Ольга Гордина - тел. 584-28-19, e-mail: gov-zed@ucci.org.ua

Валерій Карпов - тел. 584-28-19, e-mail: vk-zed@ucci.org.ua

У разі зацікавленості в участі у заході просимо поінформувати Департамент економічної політики та стратегічного планування облдержадміністрації за тел.: (048) 718-96-09, 718-93-48.