Компанія IDEX LLC запрошує до участі у виставці-конференції безпілотних систем та технологій

23 грудня 2017, 12:00

За інформацією від Посольства України в Об’єднаних Арабських Еміратах, у період з 25 до 27 лютого 2018 р., у м. Абу-Дабі (Об’єднані Арабські Емірати) за підтримки Міністерства оборони ОАЕ та Збройних сил ОАЕ проходитиме виставка-конференція безпілотних систем та технологій «UNMANNED SYSTEM EXHIBITION & CONFERENCE 2018» (UMEX 2018).

Компанія IDEX LLC запрошує представників урядових делегацій, оборонно-промислових агентств та підприємств, а також представників військових та цивільних установ для участі у виставці-конференції.

Дрони і безпілотні системи вже сьогодні є важливим і стрімко розвиваючим сегментом світового ринку. І цей сегмент знаходить застосування в абсолютно різних сферах життєдіяльності людини.

Охорона і моніторинг стану промислових об'єктів за допомогою дронів і безпілотних систем набуває все більший попит.

Тактико-технічні характеристики дронів дозволяють здійснювати оперативний моніторинг практично будь-яких об'єктів інфраструктури, що знаходяться на відстані до декількох кілометрів. Це дозволяє своєчасно відреагувати на екстрену ситуацію, припинити протиправну діяльність.

Учасники заходу матимуть змогу підвищити рівень знань та перейняти знання і досвід іноземних компаній у даній галузі та підібрати ефективні методи застосування безпілотних систем та технологій.

Для отримання більш детальної інформації завітайте на офіційний сайтвиставки-конференції за електронною адресою http://www.umexabudhabi.ae/.