Кафедра історії та етнографії України Одеського політеху відкрила набір у магістратуру за освітньою професійною програмою «Регіональні історії України»

16 липня 2019, 17:20
Gallery item
Gallery item

Інформуємо, що кафедра історії та етнографії України Одеського національного політехнічного університету відкрила набір у магістратуру за освітньою професійною програмою «Регіональні історії України» спеціальності 032- історія та археологія.

Навчальний план освітньої програми «Регіональні історії України» передбачатиме вивчення різноманітних проблем історії регіону, методології регіональних досліджень, музеєзнавства і архівознавства. При цьому магістри отримуватимуть навички, необхідні для написання локальних історій, а також набудуть компетентності за обраним фахом для роботи у наукових установах, музеях, органах державної влади, місцевого самоврядування та громадських організаціях, діяльність яких спрямована на вивчення регіональної специфіки регіону та збереження культурної спадщини.

Актуальність зазначених питань є безсумнівною саме для Одеського регіону, оскільки тут поєднана доля представників різних національностей, які проживають як дисперсно, так і компактно, а також існує гостра необхідність у кваліфікованих кадрах для організації пошукової роботи у напрямку осмислення значення локальних історій в контексті загальнодержавної історії.

За більш детальною інформацією звертайтесь до приймальної комісії Одеського національного політехнічного університету за телефоном: +380487221994.