17 квітня 2018 р., Одеською громадською організацією «Особливі діти» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС) проводитиметься інформаційний семінар «Адвокація раннього втручання, як запорука інклюзії»

12 квітня 2018, 14:55

Інформаційний семінар

«Адвокація раннього втручання, як запорука інклюзії»

17 квітня 2018 р., Одеською громадською організацією «Особливі діти» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС) проводитиметься інформаційний семінар «Адвокація раннього втручання, як запорука інклюзії». Захід проводитиметься в рамках грантового проекту «Раннє втручання - «до» і «після», поширення послуги по регіонам області» - збільшення ініціатив батьків з адвокації раннього втручання і підвищення рівня обізнаності громадськості в Одеської області, в межах та як невід’ємна частина спільного Проекту HealthProm (Великобританія), ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю (НАІУ) і БФ «Інститут раннього втручання» (БФ ІРВ) «Збільшення здібностей громадських організацій, керованих батьками, підтримувати забезпечення реформ, спрямованих на права і потреби дітей з інвалідністю раннього віку в Україні».

Під час проведення інформаційного заходу учасники будуть проінформовані про послугу РВ, як основу успіху інклюзивної освіти, а також як надається ця послуга в інших регіонах нашої країни. Визначення шляхів реалізації заходів та практичні кроки щодо збільшення центрів РВ в Одесі та районних центрах області, шляхи надання допомоги та підтримки проектам в цій сфері є запланованими результатами заходу.

Перед початком інформаційного семінару для представників преси буде проведено прес-брифінг.

Запрошуємо представників ЗМІ

Що?

Коли?


Де?

До участі в якості спікерів запрошені:

Інформаційний семінар для держслужбовців «Адвокація РВ, як запорука інклюзії»

17 квітня 2018 р., 09:45 – 10:00. Реєстрація з 09:30

Одеська обласна адміністрація, вул. Канатна 83, м. Одеса, Україна

- Скрипко Олена – координатор Програми «Батьки за раннє втручання в Україні»,

- представник проекту Twinning з підтримка органів влади України в розробці законодавчих та адміністративних засад для запровадження системи РВ,

- Кривоногова Оксана- кандидат психологічних наук, доцент кафедри соціальної допомоги, загальної та медичної психології Одеського національного медичного університету «Україна», керівник Центру раннього втручання (м. Одеса),

- Ірина Шульга - голова громадської організації «Особливі діти», керівник проекту «Раннє втручання - «до» і «після», поширення послуги по регіонам області».

Акредитація для ЗМІ: Сергій Піщулін, svp14@i.ua або за телефоном +38 050 486 25 48

Довідкова інформація: Раннє втручання є всесвітньо визнаним підходом, який максимізує шанси дітей на реалізацію власного потенціалу, що продемонстрував свою ефективність і економічність. РВ включає в себе здійснення заходів у той час, коли побоювання з приводу розвитку та/або інвалідності дитини з’являється вперше, в віці, коли мозок дитини все ще розвивається. Це соціальна модель, яка враховує потреби як дитини, так і батьків, спрямована на зміцнення потенціалу сім'ї, а також орієнтована на співпрацю та партнерство з батьками.