Громадське обговорення Рамкових вимог щодо запобіжних природоохоронних та соціальних заходів

02 квітня 2018, 17:35

Запрошуємо взяти участь у громадському обговоренні Рамкового документу щодо запобіжних природоохоронних та соціальних заходів в межах проекту «Надання соціальних послуг в громаді», який фінансуватиметься Світовим банком

Міністерство соціальної політики разом із Українським фондом соціальних інвестицій (УФСІ) та Міжнародним банком реконструкції та розвитку (Світовий банк) здійснюють підготовку проекту „Надання соціальних послуг в громаді ”, що фінансуватиметься за рахунок гранту Японського Фонду соціального розвитку у розмірі 2,85 млн. доларів СІЛА. Головною метою гранту є підтримка об’єднаних територіальних громад для посилення їх спроможності у забезпеченні мешканців якісними соціальними послугами, підвищення доступу до соціальної та комунальної інфраструктури громади.

Завдання гранту пропонується реалізувати в 13 об’єднаних територіальних громадах Одеської області, які було відібрано Світовим банком за методологію вразливості та ризиками соціального відчуження, а саме:

Великомихайлівська селищна ОТГ, Великомихайлівський район

Балтська міська ОТГ

Біляївська міська ОТГ

Розквітівська сільська ОТГ, Березівський район

Новокальчевська сільська ОТГ (перейменована в Червоноармійську), Березівський район

Коноплянська сільська ОТГ, Іванівський район

Ширяївська селищна ОТГ, Ширяївський район

Яськівська сільська ОТГ, Біляївський район

Березівська міська ОТГ, Березівський район

Цебриківська селищна ОТГ, Ширяївський, Великомихайлівський райони

Знам»янська сільська ОТГ, Іванівський, Ширяївський, Великомихайлівський райони

Маяківська сільська ОТГ, Біляївський, Білгород-Дністровський, Овідіопольський райони

Вилківська міська ОТГ, Кілійський район.

З огляду на те, що проектна діяльність може мати потенційний вплив на навколишнє природне та соціальне середовище, відповідно до вимог Світового банку було підготовлено проект Рамкових вимог щодо запобіжних

природоохоронних та соціальних заходів, з яким можна ознайомитися за посиланням в прикріпленому до голошення файлі. Метою документу є встановлення методики екологічної оцінки проектів, погодження попереджувальних/пом'якшувальних заходів та моніторингових дій, а також визначення відповідальних сторін.

Запрошуємо до обговорення даного документу усіх зацікавлених осіб. Зауважуємо, що українська версія документу є неофіційним перекладом. З оригіналом документу можна ознайомитися в прикріпленому до голошення файлі.

Пропозиції та зауваження до проекту Рамкового документу просимо надсилати до 13 квітня 2018 року на електронну адресу УФСІ IDzinka@usif.org.ua.

РАМКОВІ ВИМОГИ ЩОДО ЗАПОБІЖНИХ ПРИРОДООХОРОННИХ ТА СОЦІАЛЬНИХ ЗАХОДІВ