До уваги зацікавлених!

13 листопада 2018, 15:15

Українська асоціація підприємств легкої промисловості проводить Всеукраїнський з’їзд легкої промисловості, під час якого буде презентовано інноваційний потенціал галузі для бізнесів, споживачів, інвесторів, державних замовників та прийнято консолідовану позицію з вирішення галузевих проблем.

Організатор З’їзду: Асоціація «Укрлегпром» за підтримки Кабінету Міністрів України та Київської міської державної адміністрації.

З’їзд спрямований на посилення державно-приватного партнерства в економічній співпраці, залучення інвестицій, вирішення кадрових та інших проблем.

До участі у заході запрошуються керівники галузевого бізнес-середовища, освітніх установ, представників потенційних замовників, інвесторів і споживачів різних промислових секторів (медицина, торгівля, промислова безпека, транспорт, силові структури, сфера послуг, готельно-ресторанний бізнес та ін.), керівництво державних органів виконавчої влади, ОДА, учасників державних і публічних галузевих закупівель продукції промислово-корпоративного призначення (формений, спеціальний, професійний, корпоративний одяг і взуття, постільна білизна, засоби захисту, технічний текстиль тощо).

У рамках заходу підприємства презентують новітні розробки, впроваджені технології, експозицію зразків нових видів текстильних матеріалів, виробів спеціального призначення, професійні колекції одягу, взуття.

Реєстрація буде здійснюватися до 20 листопада 2018р. шляхом надання контактних даних (ПІБ, назва підприємства, посада, контактний телефон) за тел. (044)528-14-24, на e-mail: ukrlegprom@ukrlegprom.org.ua або анкетування на https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdolbU4oTBpzVKolQDaQDmXmP0-f6rWhBfFoSmUbUo-CKSlBg/viewform.

Дата проведення: 27 листопада 2018 року, 11.00 – 14.00 год.

Місце проведення:Київська міська державна адміністрація,

м.Київ, вул.Хрещатик, 36, Колонна зала .

Програма заходу