До уваги зацікавлених!

09 жовтня 2018, 17:15

14-15 жовтня 2018 року в Києві, у виставковому центрі “Парковий” відбудеться “Horasis China Meeting in Ukraine”. Захід організовують Horasis Ukraine, China Federation of Industrial Economics та Horasis (Швейцарія).

Horasis організовує бізнес-форуми для вирішення найважливіших проблем глобальної трансформації бізнесу та розробки моделей і прогнозних планів економічного зростання. Учасники спільно визначають актуальні проблеми та розробляють секторальні рішення щодо протидії зовнішнім загрозам розвитку міжнародної економіки. Серед учасників форуму є керівники і засновники великих корпорацій, ключові лідери ринків, що розвиваються, керівники урядів, державних інституцій і громадські діячі.

Наразі участь у форумі «Horasis China Meeting in Ukraine» підтвердили250 представників глобального бізнесу та державних діячів Китаю, Америки та Європи, понад 28 країн світу.

У розрізі міжнародного ділового співробітництва, Форум створить виняткові можливості для представників органів державної влади України та бізнес середовища продемонструвати інвестиційну привабливість держави та презентувати конкретні інвестиційні проекти у секторах економіки: агро-тех, надрокористування, енергетика, машинобудування, аеронавтика, інфраструктура, інноваційні технології.

З питань акредитації на Форум звертатись за телефоном: +380(63) 430-32-10