До уваги зацікавлених! Щодо проведення торгової місії до Туреччини.

18 липня 2018, 17:20

Офіс з просування експорту та Міністерство економічного розвитку і торгівлі України запрошують українські компанії взяти участь у торговій місії до Стамбулу, яка відбудеться з 25 по 27 вересня 2018 року.

Делегацію очолить Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку та торгівлі України Степан Кубів.

Програмою передбачено:

  • Зустрічі в форматі B2B організовані Радою зовнішньоекономічних відносин Туреччини (DEİK) та професійним консультантом;
  • Освітній захід щодо особливостей ведення бізнесу в Туреччині;
  • Проведення Україно-Турецького бізнес форуму на високому рівні;
  • Відвідання успішних підприємств в Стамбулі для обміну досвідом.

До участі запрошуються всі компанії, зацікавлені у виході на ринок Туреччини. Пріоритет надаватиметься компаніям з секторів відновлювальної енергетики, технологій та машинобудування (важке машинобудування, насосне та електричне обладнання).

РЕЄСТРАЦІЯ компаній відкрита до 31 липня 2018 року за посиланням: https://goo.gl/ZHsSLP

Організатори місії: Офіс з просування експорту, Посольство України в Турецькій Республіці та Рада зовнішньоекономічних відносин Туреччини (DEİK), за підтримки Western NIS Enterprise Fund (WNISEF).

Контакти для довідок: 067 828 2035, opportunities@epo.org.ua

_____________________________

Контактна особа: Марія Шевчук, Керівник відділу бізнес-можливостей Офісу з просування експорту при Мінекономрозвитку, тел.: (067) 234-89-14,
e-mail: mshevchuk@epo.org.ua

Довідково:

  • Участь у програмі торгової місії для українських компаній безкоштовна. Учасники самостійно покривають дорожні витрати та витрати по перебуванню в Туреччині.
  • Офіс з просування експорту наймає консультанта для організації додаткових В2В зустрічей для 10 українських компаній, що є представниками малого та середнього бізнесу;
  • Учасник торгової місії повинен вільно володіти англійською мовою (робоча мова торгової місії). Переклад не передбачено.