​До уваги зацікавлених

16 травня 2019, 14:25

20 травня в місто Одеса завітає «Євробус» - автобус, що мандрує містами України задля поширення інформації про Угоду про асоціацію з Європейським союзом та можливості, які відкриває дана угода для молоді, бізнесу, громадянського суспільства, органів влади та всіх верств населення.

Проект «Євробус» реалізується ГО «Буковинська агенція регіонального розвитку» в партнерстві з Німецьким товариством міжнародної співпраці (GIZ) та Представництвом ЄС в Україні.

Мета заходу: демонстрація переваг та недоліків Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, укладеної з країнами Східного партнерства – Україною та Молдовою.

На всіх відвідувачів Євробусу чекають:

  • інформаційний семінар для представників малого та середнього бізнесу області «Європейський успіх малого та середнього бізнесу». Під час заходу учасники зможуть дізнатися про переваги та недоліки Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС, успішні практики співпраці, можливості для експорту в ЄС, підвищення привабливості об’єднаних територіальних громад для бізнесу, та налагодити корисні контакти;
  • інформаційний семінар для представників громадських організацій, працівників профільних підрозділів органів місцевого самоврядування «Сильні інституції – успішна країна»;
  • презентації, круглі столи, публічні дискусії навчальні заходи щодо відносин України з Європейським Союзом;
  • презентація європейських можливостей для молоді;
  • зустріч з представниками Делегації Європейського Союзу в Україні;
  • показ короткометражних фільмів;

Контактна особа: Юлія Козак, менеджер проекту, тел. +380506951992, електронна пошта: yu.kozak@bard.cv.ua.