До уваги представників інститутів громадянського суспільства!

02 травня 2018, 11:25

21 червня 2018 року о 16.00 за адресою: місто Одеса, вулиця Канатна, 83, адміністративна будівля № 2 Одеської обласної ради, велика зала засідань, ІІ поверх відбудуться установчі збори для формування складу громадської ради при Одеській обласній державній адміністрації.

Прийом заяв для участі в установчих зборах відбувається ініціативною групою кожного робочого дня з 10.00 до 17.00, перерва з 13.00 до 14.00, за адресою: місто Одеса, проспект Шевченка, 4, адміністративна будівля № 1, громадська приймальня Одеської обласної державної адміністрації.

Прийом заяв припиняється 21 травня 2018 року об 17.00.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації (далі – інститути громадянського суспільства), які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України.

Склад громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за осіб, які особисто присутні на установчих зборах та кандидатури яких внесені інститутами громадянського суспільства.

Кількісний склад громадської ради визначається установчими зборами та не може становити більш як 35 осіб.

Строк повноважень складу громадської ради – два роки.

До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в громадській раді є індивідуальним.

З умовами подачі заяв та переліком документів можна ознайомитись за посиланням на офіційному порталі Одеської області:

Повідомлення про підготовку до установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Одеській обласній державній адміністрації