​До уваги підрядних організацій

15 травня 2019, 11:55

ДП «НЕК «Укренерго» - національна енергетична компанія з функціями оперативно-технологічного управління Об'єднаною енергосистемою (ОЕС) України та передачі електроенергії магістральними електричними мережами від генерації до регіональних електромереж енергопостачальних компаній.

На сьогодні ДП «НЕК «Укренерго» реалізовує ряд стратегічно важливих для країни інвестиційних проектів з реконструкції підстанцій та будівництва повітряних ліній електропередачі, що фінансуються за рахунок кредитних коштів міжнародних фінансових інституцій. Концепція даних проектів полягає в забезпеченні цілісності ОЕС України, підвищенні надійності передачі електроенергії, збільшенні ефективності роботи мережі електропередачі, впровадженні автоматизованої системи керування технологічними процесами підстанцій (АСКТП) з метою сприяння організації паралельної і синхронної роботи енергосистеми України з ENTSO-E.

Згідно з Планом розвитку системи передачі на 2019 - 2028 рр. ДП «НЕК «Укренерго» планує суттєво збільшити обсяг реалізації нових інвестиційних програм. Орієнтовний бюджет реалізації 14 основних інвестиційних проектів складає більше 900 млн євро.

На даному етапі ДП «НЕК «Укренерго» знаходиться в пошуках потенційних підрядних організацій для виконання повного комплексу будівельно-монтажних, електромонтажних та пусконалагоджувальних робіт під час будівництва/реконструкції існуючих підстанцій (330 - 750кВ) та будівництва нових ліній електропередачі (220 -750 кВ).

У разі зацікавленості звертатися до провідного консультанту офісу управління проектами Мельник Олена Павлівна за телефоном (044) 238-33-15, або на електронну пошту: Melnyk.O@ua.energy