БЕЗКОШТОВНІ ОСВІТНІ ПРОГРАМИ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ. РЕЄСТРАЦІЯ ДО 30 ВЕРЕСНЯ

21 вересня 2018, 15:32

Офіс з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України проводить відбір компаній на дві освітні програми для підприємців та експортерів, які допоможуть зрозуміти ключові етапи підготовки до експорту, розробити стратегічний експортний план підприємства, створити потужний і міцний бренд та просувати свої продукти закордон краще і ефективніше:

Export Revolution Ukraine та Creative Export Ukraine!

Export Revolution Ukraine PRO – Реєстрація триває до 30 вересня:

https://goo.gl/forms/VOO4V2Obcp2DCXZM2


Creative Export Ukraine PRO – Реєстрація триває до 7 жовтня:
https://goo.gl/forms/JrjaBFuelGrwesO62

Скільки коштує програма? ­­Безкоштовно!
Учасники не сплачують жодних внесків за участь у програмі. Програма фінансується Міністерством закордонних справ Естонії (Проект з питань розвитку і співробітництва).

В якому форматі проходить навчання? — Дистанційно!
Навчання відбувається в он-лайн форматі через освітню платформу та у форматі живих семінарів один раз на місяць з провідними міжнародними експертами та розглядом конкретних кейсів компаній-учасниць.
Як програма вплине на Вашу компанію? – Ефективно!
Програми апробовані на європейських компаніях, адаптовані до українського середовища та розраховані на два рівні підготовки START (для підприємців) та PRO (експортерів). За результатами Програм: експортний план підприємства, опрацьовані проблемні питання експортної діяльності з менторами програми, сформовано цілісне бачення зовнішньоекономічної діяльності.

За результатами конкурсного відбору компаній-учасниць Офіс з просування експорту до 12 жовтня 2018 року визначить 3 міста-переможці в яких системно, впродовж 10 місяців, будуть проходити безкоштовні тренінги від провідних європейських експертів щодо виходу на зовнішні ринки та різнобічних аспектів експортної діяльності. Під час заходу можна отримати індивідуальну деталізовану консультацію щодо експортної діяльності.

Export Revolution Ukraine – національна комплексна освітня програма для українських підприємців, що бажають почати експортувати, та для фахівців в експорті, які бажають систематизувати і поглибити свої знання та професійні навички. Програма завершується навчальною бізнес-подорожжю до Естонії, під час якої відбудуться В2В зустрічі, візити на підприємства та серії майстер-класів і тренінгів в рамках Tallinn Marketing Week – щорічного форуму експертів з продажів та маркетингу.

Creative Export Ukraine – секторальна освітня програма для українських підприємців та експортерів – представників креативних індустрій, які планують створити міцний національний та міжнародний бренд для власного дизайн-продукту, закріпити позиції на внутрішньому ринку та вивести продукцію на експорт. Програма передбачає участь у Tallinn Design Festival з можливістю представити власний продукт на колективному стенді.

Інформація та реєстрація за посиланням: https://epo.org.ua/education