4-й Міжнародний фестиваль вуличного мистецтва «Веселкове рандеву»

07 травня 2019, 16:05
Gallery item

24-25 травня 2019 року в смт Доброслав, що на Одещині, відбудеться масовий фестиваль вуличного мистецтва «Веселкове рандеву», приурочений до святкування Днів Європи в Україні. Фестиваль проводиться за інформаційної підтримки управління туризму, рекреації та курортів Одеської ОДА з метою збереження та популяризації вуличних видів мистецтва, розвитку аматорського мистецтва, розширення міжрегіональних та міжнародних культурних зв’язків.

Щороку фестиваль набуває все більшої популярності не лише серед українських туристів, а й серед іноземних. У 2019 році свою участь у фестивалі «Веселкове рандеву» вже підтвердили офіційні делегації з Грузії та Болгарії.

У програмі фестивалю: відкриття нового арт-об’єкту, відкриття парку болгарської культури, конкурс вокалістів, танцювальний марафон, шаховий турнір, інтелектуальна гра брейн-ринг, виставка майстрів ужиткового мистецтва, гастрономічний ярмарок, майстер-класи, презентація вуличних видів мистецтва, живі картини, конкурс фотозон, Музей цікавої науки тощо.