2-й Марокканський і Західноафриканський нафтогазовий саміт у Марокко

13 грудня 2018, 10:05

За інформацією Міністерства економічного розвитку і торгівлі

України з 6 по 7 лютого 2019 року у м. Марракеш (Королівство Марокко) відбудеться 2-й Марокканський і Західноафриканський нафтогазовий саміт.

Конференція є платформою для налагодження контактів, як вже для працюючих на марокканському ринку компаній, так і потенційних операторів нафтогазової галузі Марокко і Західної Африки.

Національним і міжнародним компаніям буде представлено огляд оцінок нафтогазових запасів Марокко, потенційних геологічних і видобувних ресурсів, особливостей ліцензування, податкового режиму і нормативно-правової бази, пов’язаних з розвідкою і видобутком вуглеводневої сировини, а також буде надана оновлена інформація про нові енергетичні проекти у регіоні.

Зазначений захід відбудеться під егідою Національного агентства з вуглеводневої сировини і мінеральних ресурсів Королівства Марокко (ONHYM).

На відкритті заходу передбачається виступ Генерального директора ONHYM пані А. Бенхадри, доповіді основних гравців нафтогазового ринку Марокко та Африканського континенту, презентація планів і державних програм розвитку галузі.

Отримати детальнішу інформацію про захід, а також зареєструватися можна на сайті: https://www.morocco-summit.com/.